NYBYGGERI OG HOVEDENTREPRISE

HOVEDENTREPRISER I VODSKOV

Når du har taget beslutningen om, at der skal bygges nyt, kan det virke som et uoverskueligt projekt. Hvilken løsning er bedst, hvad er mest økonomisk rentabelt, og hvilke håndværkere skal der tages med på projektet? ​Hos Kjærsgaard & Simonsen kan vi fri dig for bekymringerne og klare projektet fra start til slut.

​Når vi tager hovedentreprisen, betyder det, at vi er tovholder og sørger for at få alle relevante faggrupper med, at overholde budget, tidsplaner m.m. Det hele sker naturligvis ud fra en grundig dialog med dig om dine ønsker og behov, så du er sikker på at få præcis den bygning, du drømmer om.

TÆT SAMARBEJDE

​Vi har et tæt samarbejde med alt fra arkitekter elektrikere, VVS-installatører og malere, der har samme professionelle arbejdstilgang som os selv.

Vi giver altid gerne et uforpligtende tilbud. Kontakt os på telefon 98 29 39 77 allerede i dag.