TØMRER- & MURERARBEJDE

TØMRER- OG MURERARBEJDE FOR ALLE TYPER KUNDER

Hos Kjærsgaard & Simonsen udfører vi alle former for tømrer- og murerarbejde for alle typer kunder. Hvad enten det er en dør der binder, en flise der skal skiftes eller et omfattende renoveringsprojekt, kan vores dygtige tømrere og murere udføre opgaven.

​Gennem tiden har vi klaret projekter for både private, erhverv, offentlige instanser og forsikringsselskaber, der har ønsket en professionel samarbejdspartner til at håndtere opgaven. Derfor har vi erfaring inden for en lang række områder og kan bistå med professionel rådgivning lige fra første møde til, at sidste hånd er lagt på projektet.

ALTID KVALITET

​Kvalitet, god service og levering til tiden er vores kendetegn, og dem har vi altid i sinde at efterleve. Vi lever af vores kunders tilfredshed, og derfor sætter vi en ære i at levere et stykke arbejde, som både du og vi kan være stolte over at vise frem.