RENOVERING AF VILLAER

PROFESSIONEL VEJLEDNING INDEN FOR RENOVERING AF VILLAER

Nye døre, gulve, en ekstra tilbygning, en ny carport eller garage? Mulighederne er mange, når det kommer til renovering af villaen. Hos Kjærsgaard & Simonsen kan vi være behjælpelige, hvad enten du blot ønsker at få udskiftet et enkelt vindue, eller du påtænker den helt store renovering af hele huset.

​I kraft af vores mangeårige erfaring kan vi tilbyde professionel vejledning, så du får en løsning, der matcher dine ønsker og behov. Vi kommer gerne ud og udfører beregninger af, hvad en eventuel renovering vil koste, og ser på, hvad der kan lade sig gøre.

HOVEDENTREPRISE I FORBINDELSE MED VILLAER

Har du selv tegninger, er det naturligvis dem, vi tager udgangspunkt i, og ellers har vi et tæt samarbejde med en dygtig arkitekt, der kan indgå i projektet.

Vi udfører også opgaver i hovedentreprise, hvor vi sørger for alt fra start til slut. Ønsker du at høre mere, er du velkommen til at kontakte os på telefon 98 29 39 77.​